Zichovec vypleněn

24.09.2016 14:16

SK Zichovec - FK Žižice
2:5 (2:3)

Druhý venkovní zápas nás čekal na horké a pěkně připravené půdě Zichovce, který měl na nás políčeno a má políčeno i na čelo tabulky. Navíc jsme se prvních 5 minut museli obejít bez Hořánka, který zabloudil a přišel pozdě J

Právě v prvních pěti minutách dostáváme rychlou branku, kdy po centru do pokutového území vyráží hlavičku Švéda jen před sebe a tam doráží nekrytý a úplně zapomenutý Hartman. Naštěstí zanedlouho vyrovnává po pěkné akci Krakeš. Ten samý hráč potom využívá centru z levé strany a obrací skóre zápasu. Potom si bere slovo Švéda, který si po malé domů tak dlouho šteluje míč na odkop, až mu ho domácí hráč odráží do opuštěné klece. Naštěstí se gólem roku prezentuje na druhé straně Eichler a jeho vítězný gól posílá borce na obou stranách do kabin.

Ve druhé půli se sice domácí snaží, ale nejprve Krakeš dokončuje svých první hattrick v sezoně a zároveň jako manžel (samozřejmě myšleno hattrick na hřišti J) a později upravuje na konečných 5:2 po samostatném úniku Kratochvíl.