3:2

Branky: Eichler, vlastní, Kůrka

Sestava: Černý - Richtr, Kůrka, Chvoj, Pták - Klíma, Eichler, Koten T., Flégl - Císař, Krakeš

Připraven: Cestr

Ve druhém kole zavítal na naše hřiště celek Sokola Hrdlív, kde jsme na jaře dostali nepopulární desítku. Avšak tento zápas jsme začali o dost lépe než na jaře, už v páté minutě rozehrál rychle standartní situaci Eichler na Císaře, který se neukvapil, narazil zpět Eichlerovi a ten si poradil v zakončení s přehledem - 1:0. Domácí borci byli i nadále lepším celkem a hrdlívské nepouštěli do žádných šancí. V 16. minutě po vhazování Hrdlíva do velkého vápna si počínal trochu nešikovně domácí Pták a byla z toho penalta. Hrdlívský Hrubý se z ní nemýlil - 1:1. Míč měli více na noze domácí borci a hrozili především ze standartek, po dlouhém autu Eichlera vytěsnil hlavičku Krakeše brankář Dlouhý. Další šanci měl z úhlu Císař ale znova zasáhl Dlouhý. A do třetice po patičce Klímy pálil Eichler na přední tyč ale golman Dlouhý předvedl další skvělý zákrok. Žižičtí ne a ne se prosadit ze hry až jim pomohla další standartka ve 32. minutě, kterou zahrával Eichler a hostující hráč trefil balon, tak nešťasně, že skončil za bezmocným Dlouhým - 2:1. Po druhé brance domácích se hrálo především ve středu hřiště a ani jeden celek se nedostával do šancí, až přišla 42. minuta, kdy znovu po dlouhém autu Eichlera a několika odrazech míče ve vápně dal svoji první branku v žižickém dresu Pepa Kůrka -  3:1( jelikož to byla první branka Josefa v FK, tak se očekává příští domácí zápas nějaké to zápisné.) Ve 45. minutě po dlouhém nákopu Hrdlíva spálil velkou šanci Kočínský, který se snažil přelobovat Černého avšak naneštěstí pro něj přeloboval i domácí svatyni. Druhý poločas začali aktivněji hosté ale do žádné větší šance se nedostali. Naopak na druhé straněměl velkou šanci Císař, ale trefil Dlouhého. V 56. minutě se z rohu prosadil Vondrák - 3:2. V 65. minutě vystihl trestuhodnou malou domů Kamila Ptáka hrdlívský Mihajlovič, ale naštěstí pro domácí v jasné šanci minul. V 76. minutě po skvělém pasu Krakeše upaloval do brejku Eichler ale z úhlu volil místo přihrávky na osamoceného Císaře střelu, kterou minul hostující branku. V 78. minutě musel vystřídat kvůli křečím Tomáš Koten a nahradil ho jediný náhradník domácích Cestr. Posledních 10 minut se hrdlívští hnali za vyrovnáním ale na domácí obranu vedenou výtečným Kůrkou si nepřišli.

Všichni domácí borcisi zasloží za tento zápas pochvalu, ve velkém vedru ze sebe všichni vymáčkli maximum a zápas zaslouženě vyhráli. Tak to by se mělo bojovat a dřít v každém zápase!!