Začala Jarní sezóna 2018

06.04.2018 21:08

5.4. Zápasy - Žižice - Velvary B   5:6 (3:2) Hájek, Savinec 2, Tabačár 2.   - Žižice - Libušín 5:4 (2:1) Tabačár 3, Savinec 2.

První jarní kolo se hrálo na domácím hřišti. Soupeři přijeli z Velvar a Libušína. Zápas proti Velvarům se vyvíjel slibně pro domácí fotbalisty. Vyhráli jsme první poločas 3:2. Ve druhém poločase se vedení v zápase dostalo až na 5:3 pro domácí, po sérii různých chyb a dvou vlastních gólů se skóre otočilo na stranu Velvar, prohráli jsme 5:6. Ale je to těsná prohra a chtěl bych všem hráčům poděkovat za velkou snahu. Myslím, že byla vidět chuť po vítěztví. Bohužel se zranili dva naši hráči a do dalšího zápasu nemohli nastoupit.                                                                                                                                                                                                                                      Druhý zápas, soupeř Libušín byl hráči označen za velmi silného. Do zápasu jsme nastoupili bez dvou zraněných klíčových hráčů. Musím říct, že to ostatní hráče naštěstí nerozhodilo a opět dali do zápasu všechno. Někteří odehráli velký díl zápasu bez střídání. Poločas opět vyhrán 2:1 super, druhý poločas velká bojovnost a na konci sladká výhra 5:4 SUPER SPECIÁL !!! Vidím jak velkou, strašně velkou mají radost. Mě, trenérovi ten pohled na tu radost zahřálo fotbalové srdce. Musím hráče moc pochválit. Děkujeme všem rodičům, kteří fandili a podporovali náš tým. Nakonec doufám v týmovou chuť vyhrávat. U dalších zápasů se těším. Tomáš Koten trenér FK Žižice