8:1 (5:0)
Branky: 2x - Eichler, Koten P., Císař; 1x - Krakeš, Pták

Sestava: Kubala T. - Pták, Hořánek, Hrníčko, Flégl - Klíma, Eichler, Krakeš, Černý - Koten P., Císař
Připraven: Koten T.

V dnešním utkání nás čekal vítěz této soutěže z minulé sezony, který ovšem přijel v okleštěné sestavě. Hned od úvodního hvizdu jsme diktovali tempo hry. Po několika závanech před soupeřovou brankou, přišla první hodně kuriozní trefa zápasu. Stalo se tak v 18. minutě, kdy soupeřův obránce při snaze odkoupnout míč trefil hlavu Kamila Ptáka a balon doputoval s pomocí břevna až za brankovou čáru - 1:0. Ve 20. minutě zamotal hlavou obráncům Klíma a trefil břevno. Ve 21. minutě zahrával domácí kapitán rohový kop, který se po několika tečých snesl až na kopačku Huga Kotena a ten se nemýlil - 2:0. Ve 27. minutě hosté z dlouhého nákopu nastřelují tyč Kubalovi svatyně. Ve 30. minutě vybojoval na půli Císař balon, poté ho posunul na rozběhnutého Eichlera a ten v samostatném úniku zakončil na zadní tyč - 3:0. Ihned po soupeřově rozehrávce vybojoval Krakeš míč, posunul ho na Petra Kotena do vápna, ten nic neuspěchal, dal pod sebe na Eichlera a rázem vedeme 4:0. Ve 37. minutě ukázal svoje “střelecké štěstí” Císař, když z malého vápna trefil jediného hráče stojícího na brankové čáře a po odrazu poslal míč ve skluzu “zkušeně” mimo 3 tyče. Ve 41. minutě hosté nastřelují opět tyč, avšak hned o minutu později nikým neatakovaný Krakeš zvyšuje na 5:0 a tímto výsledkem skončil první poločas. Za tento poločas zaslouží všichni naši hráči 1 s hvězdičkou!! Do druhé poločasu jsme šli s tím, že chceme pokračovat v nastolené hře a přidávat další branky. Ovšem opak byl pravdou a naši borci polevili, ale na soupeře to i tak stačilo a v 52. minutě narazil Eichler na Huga Kotena a ten na 2x překonal bezmocného brankáře hostí - 6:0. V 57. minute napřáhl z dálky Luis Černý a golman hostí se hodně zapotil aby vytěsnil míč na roh. V 59. minutě pálil těsně mimo Císař, kterému doopravdy v této sezoně není zatím přáno. V 62. minutě upaloval po dlouhém nákopu sám na bránu Císař a konečně se dočkal své premiérové branky v tomto ročníku - 7:0, za zmínku stojí, že naši obránci v době jeho úniku stačili uzavírat sázky zda šanci promění či ne. V 70. minutě opět Klíma svými manévry motá hlavu obrancům, ale opět svoji šanci neproměnil a z následné dorážky pálí vysoko nad Císař. V 77. minutě kryje s pomocí tyče nebezpečnou střelu hostí z úhlu domácí golman. V 80. minutě hosté z dlouhého nákopu střílí svoji čestnou branku - 7:1. V 88. minutě postupuje z úhlu sám na brankáře Eichler, který trefuje pouze jeho nohu, ale naneštětí pro něj se míč odráží k volnému Císařovi a ten pohodlně do prázdné kasy stanoví konečný výsledek zápasu na 8:1. Tento zápas byl z naší strany hodně povedený a obrovskou pochvalu si zaslouží všichni hráči. Doufejme, že takovým výkonem, jako dnes se bude naše mužstvo prezentovat i v následujících utkáních.