5:1 (1:1)

Branky: Císař, Koten P., Hrdlička, Flégl, Kubala T.

Sestava: Černý - Pták, Hrníčko, Hořánek, Flégl - Klíma, Krakeš, Eichler, Hrdlička - Koten P., Císař

Připraveni: Cestr, Kubala T., Koten T.

V dalším domácím utkání jsme chtěli napravit dojem z předchozího zápasu v Pozdni. Hned od první minuty jsme soupeře přehrávali. V první čtvrt hodince jsme si vytvořili 3 šance ale k naší smůle jsme nedokázali využít ani jednu. Ve 25. minutě se vytáhl golman hostí proti přímému kopu Hrdličky. Ve 27. minutě po velké chybě Hrníčka a Hořánka se dostávají hosté do vedení, ovšem ihned po rozehrávce odcentroval z levé strany Hrdlička a Císař hlavou do proti pohybu brankáře srovnal - 1:1. Ve 34. minutě hostující hráč sejmul na půlce Krakeše a po 2. žluté šel předčasně do sprchy. Ve 40. nahradil zraněného Krakeše Tomáš Kubala a naší mdlou hru o něco oživil. Úsměvná ale zároveň nepříjemná situace přišla hned ve 46. minutě, kdy Císař strčil do protihráče a uviděl červenou kartu a úsměvná je z toho důvodu, že právě Císař řekl Hořánkovi o poločas “Franto hlavně bez karty.” Paradox je, že vyloučení nám vlastně pomohlo a soupeře jsme zatlačili na jeho vlastní polovinu. Odměnou nám byla branka na 2:1, kterou vsítil Petr Koten. Bohužel se nám nedařilo dlouho nedařilo přidat další pojistku až v 79. minutě Hrdlička zamotal hlavu dvěma obráncům a na 2x překonal brankáře. Další branku přidal nádhernou ranou Jarda Flégl, to vše v 84. minutě. V 87. minutě přišla další branka domácích po krásné individuální akci Tomáše Kubaly a stanovil tím konečný výsledek zápasu na 5:1