NERVY A VÝHRA

15.04.2018 21:34

Panenský Týnec - Žižice  5:8 (1:1)  Hájek, Hladík 2, Savinec, Tabačár 4

Nedělní dopoledne se sjíždíme do Panenského Týnce. Dorazili k zápasu všichni - díky. Už před zápasem se dozvídám o pomláceném Kryštofovi Hájkovi, jakoby nestačilo jeho zranění ze zápasu s Velvary. Zvládl to! V kabině říkám - soupeře neznáme, musíme bránit i útočit a poslouchat co říkám. To vydrželo docela první poločas. Máme hodně šancí dát gól, netrefíme branku nebo jde střela přímo na brankáře. Konečně dáme první gól, pokračuje série šancí zvýšit vedení - nejde to. A když se to povede, gól není uznán, prý nebyl celým objemem. Po střídání obrany děláme chybu a soupeř vyrovnal. V přestávce hráčům vyhrožuji, že jestli nedají 5 gólů, půjdou domů pěšky. Bohužel to vůbec nebrali pro začátek druhé půle vážně .Během několika minut prohráváme 3:1 a hráči jakoby nevěděli co mají hrát. Naštěstí se vzpamatovali a začali z těch spoustu šancí proměňovat branky. Velkou pochvalu si zaslouží Michal Tabačár za druhý poločas. Góly dáváme, ale i dostáváme. Když už máme gólový náskok střídají hráči co vůbec nehráli první poločas. Děkuji jim za trpělivost a snahu. Všichni máme radost z druhého vyhraného zápasu, ale ty NERVY. Tomáš Koten trenér FK Žižice