2:1pk (0:1)
branka: Hrdlička

Sestava: Černý – Flégl, Chvoj, Hořánek, Hrdlička – Klíma, Kratochvíl, Krakeš, Eichler – Koten P., Hrníčko

Střídal: Richtr

V 19.kole III.třídy skupiny „B“ jsme zajížděli na půdu nám ne přiliš známých Dřetovic, se kterými jsme v domácím prostředí dokázali naplno bodovat. Dřetovice jsou jedním z týmů, se kterými se ve středu tabulky přetahujeme o co nejlepší umístění. Proto byl bodový přísun z tohoto duelu dvakrát tak důležitý. Jenže... Kdo tento zápas neviděl, nevěřil by, co vše se dělo.

Příjíždíme do pěkného areálu s rekunstruovaným zázemím, voňavými klobásami, příjemným posezením a hezkou atmosférou. Malou kaňkou na rovném hřišti je jeho tvrdost, se kterou se potýkáme i u nás v Žižicích a tou další je zranění kapitána Krakeše z 25.minuty kde doufáme, že se nepotvrdí nejhorší prognózy a Honza bude mít pouze krátkou herní pauzu. Dále nejspíše nemá smysl popisovat jednotlivé herní situace, protože by to zkrátka ne úplně vzhledem ke shledu událostí „sedělo“, domácí měli v prvním poločase pouze pár náznaků, jinak se děj odehrával převážně před jejich svatyní, která byla zamčena. Za celý zápas dokázal skórovat pouze Hrdlička po dlouhém autu Eichlera a chybě stoperů – 0:1 Níže je seznam pouze vyložených šancí prvního poločasu:

• Hrníčko po dlouhém pasu Hrdličky jde sám na branku – golman chytá

• Hrníčko jde sám na branku – trefuje brankáře

• Hrníčko střílí zboku do nohou brankáře

• Koten po rohu hlavou míří vedle

• Hrdličkovu ránu vyráží brankář na tyč

• Koten lobuje pět metrů za vápnem brankáře, míč míří do branky, ale skáče od země do břevna (jako vážně?)

• Koten trefuje z vápna tyč

• Kratochvíl jde sám na bránu, obehrává brankáře ale míč mu utíká ovšem po jeho doběhnutí místo přihrávky pod sebe míří do prázdné, kde míč zázračně chytá brankář

• Hrdličkovo prodloužení rohu hlavou prochází malým pokutovým územím

V 90. minutě pak přichází zasloužené potrestání naší nemohoucnosti. Zpoza vápna se totiž prosazuje nádhernou střelou Urban a posílá utkání do penalt. Z naší strany nedává Chvoj a Hořánek, vítěznou penaltu pak dává kdo jiný, než brankář Tintěra, který ten večer rozhodně nesmí navštívit žádný vykřičený dům, protože by tam prostě všechno chytil... Dva body z utkání patří právě jemu, protože zkrátka hostující borce přivedl k šílenství.

V tomto utkání nám zkrátka nebylo přáno. Pokud se na nějakou šanci zapomnělo, prosím o odpuštění, ale zkrátka bylo toho tolik, že ne vše bylo zapamatovatelné. Snad jsme si střelecké štěstí schovali na pozdější zápasy...