Domácí turnaj v Žižicích 5. 5.

06.05.2017 11:48

 Dnes se scházíme na domácí utkání v plné síle. Hra se začala už trochu podobat výkonům a hře co si od hráčů trenéři slibují.

 Žižice - Stehelčeves  2 : 6 (2 - 3). To bylo naše nejlepší utkání (po dvou měsících u mužstva). Hráči si plnili svoje pokyny od trenérů. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a obě mužstva si vytvářela řadu šancí. Nám se dvě šance podařilo Hladíkem zakončit. Zde musím pochválit celé mužstvo za bojovnost a předvedenou hru. V týmu soupeřů hrají dvě hráčky 05 a u nás i dva hráči ročník 10 a to je trochu rozdíl.

 Žižice - Libušín 0 : 5 (0 : 1). Druhé utkání prostřídávám brankáře. Soupeři oba vyrovnané. Hra se spíše odehrává v poli hřiště. Velký podíl na hře mají obrany nenechávají hráče střílet na branku. V druhé půli nechávám zahrát více mladší hráče a to se odrazilo na výsledku. Mladší hráči se nezalekli a byli mu vzdatným protivníkem.

 Žižice - Doksy 0 : 15 (0 - 9).  Do souboje s Doksy vstupujeme uhrát co nejlepší výsledek a ukázat se rodičům,babičkám, dědečkům .. , jenže od úvodu si neplníme své pokyny a laciné branky nás odrazují k lepší hře. Stále se bráníme a hraje se na naši půlce. Druhý poločas se změnil, hráči začali bojovat a nebáli se soupeře. Hned se to ukázalo i na hře.

Dnes byl zvolen nejlepším hráčem Podrázký Jiří. Gratulace. Děkuji rodičům za přípravu a ůklid hřiště po utkáních.

Zpět

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.