18.09.2019 10:47

FC Koleč - FK Žižice
3:2

Sestava: Krakeš- Richtr, Kůrka, Hrníčko, Flégl - Klíma, Koten T, Hrdlička, Chvoj - Císař, Koten P.

Další a druhé po sobě jdoucí venkovní utkání jsme zavítali na hřiště Kolče. V minulém zápase gólman Černý viděl červenou kartu a mezi tři tyče se postavil J. Krakeš. Zápas jsme začali dobře, po zhruba 15 minutách hry Císař u rohového praporku obešel krajního obránce a směřoval centr na Petra Kotena před kterým odhlavičkoval domácí obránce na úplně volného Klímu, ale ten z penaltového puntíku selhal a poslal míč vysoko nad bránu. Ve 23 minutě domácí Nezbeda zpoza vápna přeloboval našeho brankáře a domácí se ujali vedení. Po prvním gólu se nám nedařilo udržet balón na polovině soupeře a v obranné fázi dostupovat včas hráče domácích, čehož ve 40 minutě využil podobně jako při první brance domácí Kašpar a za velkým vápnem zakroutil míč do šibenice čímž navýšil vedení domácích na 2:0. Druhá polovina utkání už přinesla z naší strany diametrálně odlišný obraz než skončila ta první. V 62 minutě Císař obral na vlastní polovině o míč domácího obránce došel k velkému vápnu domácích posunul na Hrdličku ten se neukvapil posunul na Petra Kotena který v těžké situaci snížil na 2:1. Tenhle gól nám dodal sebevědomí a hnali jsme se za vyrovnáním. A to se také podařilo, když se míč v 73 minutě dostal na nohu Josefa Kůrky a stav byl 2:2. Chtěli jsme bojovat a vyrovnání jsme pojali jako možnost zvítězit a odvézt tak všechny body. V 84 minutě jsme bohužel dostali z brejku gól na 3:2 protože jsme chtěli vyhrát ... Nicméně takovou taktiku jsme zvolili a i přes inkasovaný gól v závěru utkání jsme sebrali poslední síly a za každou cenu chtěli vyrovnat což nám bohužel nedovolil domácí pomezní i v situacích, kdy to bylo dost diskutabilní... I když jsme neodvezli body jsme opět prokázali týmovou bojovnost která se málokde vidí.