Rozdílné poločasy

23.04.2018 21:09

19.4.  Žižice - Libušín  7:9 ( 6:3)  Hájek 2, Savinec 3, Tabačár 2

Čtvrtek, den jako malovaný, myslím počasí. Sešli jsme se k dalšímu zápasu, dnes chybí Sára, Jirka, Dominika, vrátil se Honza Hladík. Začátek zápasu přinesl pro mě dvojité překvapení. Někteří hráči v obraně dělají neuvěřitelné věci, nesmyslně odevzdávájí soupeři míč a pouští ho do šancí, to je první překvapení, protože jsem na to hráče upozorňoval. To druhé překvapení bylo, že útok měl dost síly a dával góly. První poločas jsme vyhráli 6:3. Pokud to tak půjde dál mohlo by to dobře dopadnout. Druhý poločas začal s naší obranou téměř stejně jako první, s těmi rozdíly, že soupeř proměňoval nabídnuté šance, které dostával zadarmo. Útok se vytratil a špatně bráníme. Libušín vyhrál druhý poločas 6:1 a naši hráči se po zápase v kabině začali navzájem obviňovat kdo za to a za co může. Okamžitě jsme zasáhli a ukončili tento nešvar. Snažíme se hráčům neustále opakovat, že jsme tým, tato prohra je dost rozladila. Budeme se snažit to napravit. Tomáš Koten trenér FK Žižice