05.11.2016 16:00

FK Žižice – TJ Sokol Uhy
2:2 (0:1)

Branky: Hrdlička 2x

Tabulkové postavení týmů předpovídalo, že domácí jsou jasným favoritem střetnutí, avšak jak to již ve sportu bývá, vše bylo jinak. Nezáživná první půle přinesla jen několik zajímavých šancí na obou stranách a tak se do šaten odcházelo za stavu 0:0.

To druhá polovina střetnutí byla již daleko zajímavější. Nejprve se domácí dostali do vedení brankou Hrdličky a místo toho, aby se uklidnili, inkasovali během jedné minuty dvě prakticky totožné branky – centr do vápna a nepokrytá druhá vlna. Navíc se při druhém gólu nepříjemně zranil hostující kapitán Novák. Z velkého tlaku dokázal ještě vyrovnat Hrdlička, ovšem hostující i za nečinnosti sudího utkání neskutečně uzdržovali.

V penaltovém rozstřelu navíc selhali Hrdlička s Ballókem a hosté si tak odvážejí velmi překvapivé dva body.