2:3 (1:1)

Branky: Hrdlička, Hrníčko, Pták

Sestava: Kubala T. - Pták, Hrníčko, Chvoj, Flégl - Koten T., Eichler, Krakeš, Černý - Hrdlička, Císař

Připraveni: Cestr

Do Pozdně jsme zajížděly jako jasný favorit, ovšem už od první minuty nás toto vyvedlo z omylu. Domácí byli daleko lepší a důraznější v osobních soubojích a my jsme se nemohli dostat do tempa. Jenže v 11. minutě domácí obránce Zelenka vytvořil minelu a náš Jirka Hrdlička šancí nepohrdl - 0:1. Bohužel nejslabší článek tohoto zápasu byl pan rozhodčí Choleva, který pouštěl tvrdé zákroky z obou stran a tak hra místy vůbec nepřipomínala fotbal. Domácí držely balon na svých kopačkách a měli i více ze hry, ale nedokázali si vytvořit žádnou větší šanci. Naopak po našem nákopu běžel sám na brankáře Marek Císař ale jak je zatím tuto sezonu zvykem - neproměnil. Po další naši šanci trefil břevno Tomáš Koten. V 39. minutě dal domácí Štěpánek pod sebe na volného Průchu a ten mířil přesně - 1:1. V 50. minutě se po nezaviněném pádu zranil domácí “áčkář” Štěpánek, navíc rozhodčí nepochopitelně pískl faul a domácí z následného přímého kopu zvrátili skore na svoji stranu - 2:1. Poté jsme poprvé v zápase převzali otěže na svoji stranu, avšak jen na 10 minut, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Až do 80. minuty to byl opět tvrdý boj o střed hřiště, znovu tam bylo plno tvrdých zákroku, které rozhodčí netrestal a navíc si ještě od domácích borců nechal sprostě nadávat - bez povšimnutí. Na druhou stranu ale ušetřil našeho Eichlera od jasné červené karty za oplacení. V 80. minutě po standartní situaci a důrazu Krakeše ve vápně srovnal Hrníčko na 2:2. A hned v 82. minutě po prostrčení od Eichlera vstřelil Kamil Pták nechytatelnou ranou branku na 2:3. Posledních 10 minut už jsme nějak dokopali a ubránili výsledek, který jsme si za tento výkon určitě nezasloužili.

Na tento zápas musíme co nejrychleji zapomenout!! A příští týden proti Stehelčevsi musíme předvést daleko lepší výkon, jestli chceme pomýšlet na body.